| Tiberiu95 a întrebat:

Salutare, noul joc Call of Dutty Modern Warfare II va putea fi jucat si pe PlayStation 5 daca iau versiunea de PlayStation 4 sau invers?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca cumperi versiuena de ps4 primești upgrade gratis pentru ps5. Dar tine cont ca asta nu inseamna ca daca ai un disc de ps4 joci puteti juca si de pe ps4 si de pe pa5 in acelasi timp. Trebuie o copie pentru fiecare consola.

Versiunea de ps5 merge doar pe ps5

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Https://en.wikipedia.org/......ideo_game) ai acolo jos in dreapta

| Tiberiu95 explică (pentru ReddY25):

Nu ai inteles intrebarea.

| ReddY25 a răspuns (pentru Tiberiu95):

Scrie acl jos ca e compatibil atât pentru PS4 cat și pentru PS5(platforms)