| Claudiu_Vlad_1997 a întrebat:

Salutare, nu de curand mi-am facut un cont steam si ca sa nu uit parola sau numele de cont le-am notat pe telefon. Ieri cand am dorit sa intru pe steam mi-a aparut sa scriu parola, am scris-o si tot nu ma lasa sa ma loghez, imi zice ca numele sau parola sunt gresite. Si nu sunt gresite ca le-am notat ce naiba, deci daca stiti care e problema sa ma ajutati si pe mine va rog.

1 răspuns:
| Mihai_Pop_1997_fLGH a răspuns:

Pai când ti-ai făcut steamul ti-ai cerut o adresa de email intră acolo și o să îți arate acolo informatii