| MusicON1995 a întrebat:

Pentru cei cunoscatori de CS:GO, care-i treaba cu Gaben asta? Am vazut ca la el se roaga unii cand deschid cutii sau in meciuri si nu inteleg ce rol are in joc el laughing Funda!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut. Gabe Newell sau Gaben e patronul Valve si implicit Steam, Valve care a facut jocuri precum CS:GO, TF2, etc etc. Ei se roaga doar asa sa para interesanti dar logic ca nu-i ajuta cu nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru YoChriss):

Nu e patronul Steam happy

| MusicON1995 explică (pentru anonim_4396):

A spus patronul Valve. Nu steam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MusicON1995):

"e patronul Valve si implicit Steam". Eu am citit altceva, nu stiu de tine happy