| PrOEvolution a întrebat:

Salutare prieteni.Am si eu o intrebare.Am jucat pe un sv de cs si anume kill.indungi.ro.Am primit ban fara nicio explicatie.De ce spun asta? Pentru ca adminul care a facut demo-ul nu vrea sa recunoasca ca eu joc pe sunet.Mi-a dat la Reason : Salut! Cam multi din adminii procedeaza astfel.Gata,daca au vazut un player mai bunicel ii dau ban.Nu ma laud, Doamne Fereste dar ma oftic deoarece in ziua de azi mori cu dreptatea in mana.Voi ce credeti a procedat corect adminul? O sa las demo-ul. Link : http://www.filehost....50/fuckere_dem/. Se vede foarte clar ca eu joc cu sunet.Prima actiune atunci cand teroristul venea spre baza lui ( eu pazeam bomba ) pentru a ma asigura ca nimeni nu vine sa o ia l-am auzit.Nu stiam exact pozitia lui ( puteti observa asta pentru ca nu stiam cam pe unde ar fi eu ).A doua actiune am asteptat sa imi omoare colegii deoarece ei isi incarcau armele si i-am luat prin surprindere. Nick-ul meu este : FuCkerE*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca pe alt sv...

| IubescPerusi a răspuns:

Inseamna ca ai fost mai mai bun(a) decat el si sa nu se faca de ras ti-a dat ban sau a crezut ca ai cod.am patit-o