| akka4 a întrebat:

Salutare prieteni! am si eu o intrebare.
Am un dvd (este mai batranel si nu are dvx)winking Cu ce sa fac filme pentru el? ca am incercat cu nero si cu alchool la toate turatiile si nimic. Are cineva vreo idee cu ce program sa mai incerc?¿

3 răspunsuri:
| Mmmmmjnkkhn a răspuns:

Pai cu niciun program trebuie sa cumperi dvd dar din ce an dvdul?

| iulian789 a răspuns:

CD Burner XP

| akka4 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. am rezolvat problemawinking pentru cine are aceeasi problema cu dvd-urile, sa foloseasca DVD Stylerwinking se face DVD mai greu dar functioneaza foarte ok