| MihaiMih2000 a întrebat:

Salutare prieteni, mi-am facut un cont Adsense ce asteapta sa fie aprobat. In legatura cu acesta, stiu ca trebuie sa ai peste 18 ani, eu nu am, dar am un cont Google in care varsta este peste 18. Ce credeti, va fi aprobat?

Răspuns Câştigător
| Dal a răspuns:

Daca ai legat contul adsense de contul de gmail in care ai declarat peste 18 ani, ai sanse sa il aprobe, numai ca nu vei putea sa ridici banii in momentul in care ii vei aduna. Banii se trimit prin Western Union si trebuie sa ii ridici cu buletinul.