| SynapseNinja a întrebat:

Probabil că știți jocul Euro Truck Simulator 2 fie din auzite, fie că ați jucat/jucați. La firma mea mi-am cumpărat un cap camion Volvo FH16 cu 750 cai putere, 500 sau 550 kW, 1400-1550 rpm și cutia de viteze 12+2 viteze. Însă, când circul am limitare la 90 km/h. Pot scoate această limitare și cum? Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| P3d1a a răspuns:

Te duci la "Gameplay Settings" si debifezi "Truck Speed Limiter".

Daca nu merge inseamna ca trebuie sa descarci patchul 1.4.1 sa updatezi jocul.