| AgavriloaeiAndrei99 a întrebat:

Salutare,
Recent am observat ca in jocurile multiplayer am probleme cu lagul, dar in jocurile browser nu am nimic.
Dupa ce m-am uitat la conexiunea de la internet am observat ca imi apare "Unidentified network" la Local area, am vazut online diferite solutii, gen update la drivere dar am cel mai recent, si multe altele si in final am constatat ca e problema de la ip, nu sunt puse corect. Am intrat in cmd si am scris iconfig/all si am vazut toata lista de acolo dar nu stiu cum sa rezolv. Daca ma poate ajuta cineva i-as fi foarte recunoscator. Ar fi si mai superb prin TeamViewer. Multumesc si o zi faina

1 răspuns:
| eSimRo a răspuns:

Recomand un joc online superb, pe mine m-a captivat!
Este gen eRepublik, in momentul de fata suntem cuceriti de Unguri si am avea nevoie de ajutor!

http://erevolution.ga/