| Slip a întrebat:

Salutare recent mi-am facut un forum cu servere metin etc doar ca nu prea ma pricep sa fac categorile m-am intrebat daca mi-l poate face cineva sa fie frumos primeste admin sau moderator sau vip...Si dupa ce imi face forumu eu o sa fac un server de metin pvp-pvm il si hostez daca vrea cineva sa ma ajute sa scrie aici si ii dau id meu aici este forumul http://metin4fun.wikiforum.ro/

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Nu te supara dar forumul e absolut de tot rasul. Te sfatuiesc sa iti iei un webhosting platit.

| Slip explică:

Sami raspunde cineva urgent casa incep si serverul

| Slip explică:

Mi-a zis unu ca mi face categori etc si nu mila facut binesad