| FuNNy121431 a întrebat:

Salutare, spuneti-mi si mie ce jocuri imi merg pe urmatorul laptop LENOVO :

PROCESSOR : Intel (R) Core (TM) i3 - 5005U CPU @ 2.00 GHz

RAM : 4.00 GB

SYSTEM TYPE : 64-bit Operating System

placa video : Intel(R) HD Graphics 5500
NVIDIA GeForce 920M
funda
multumesc

WINDOWS 7 ULTIMATE

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sniper Elite 1, Call of Duty 1 si 2, Gta San Andreas :sa-mp(foarte fain), Robocraft/Unturned/Block N Load si Warface de pe Steam, agar.io de plictiseala pe browser, Far Cry 1 si 2, Fifa 12, 13, 14,
Postal 2(un joc unichappy, Need for Speed Most Wanted, CS GO poate pe low sau medium, Gta 4 tot pe low sau medium cu umbrele off, Spintires si daca as mai sta sa mai ma gandesc as mai gasi doar atat imi aduc aminte sper sa iti placa jocurile.

3 răspunsuri:
| TednaDru a răspuns:

Daca ai placa video de 1 gb iti merg si jocurile din 2015...la rez medii iar cele pana in 2013 la max.
Abia astept sa-mi iau si eu un pc mai bun big grin

| octavianpetru2003 a răspuns:

Conter stike, posibil minecraft gta san andreas etc

| FuNNy121431 explică (pentru octavianpetru2003):

Cred ca ai pus raspunsul asta la misto, imi merg jocuri din 2014 si posibil sa -mi earga minecraft si cs?