| AvrVladut123 a întrebat:

Salutare. spuneti-mi si mie un metin privat care cresc foarte repede. Extrem de repede. Dau funda :X

9 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/-lv maxim 250 este foarte fain multi playeri :) cresti rapid cu evoluari din king iti faci o armura din aia tot asap na la 250 bonusuri 200 de schimbat 200 de adaugat 6/7 reduri care dau 8500 pv

| Dr1D a răspuns:

Sall nu te da 234 te da 254 si te duci la o persoana si-ti da lv maxim

| TheOddGamer a răspuns:

Metin2 fun, metin2 pandora, metin 2 hammer, metin2 united.( funda?)

| cezar987 a răspuns:

Mt2 aura faci banii ff repede pica 100k pe caine! Iar experienta, intr-o zi am facut lv 95!

| ∂яαgσѕ a răspuns:

Sall hammer mt2 cresti foarte repede te da cu lv 234 de la inceput

| DeltaForce2000 a răspuns (pentru ∂яαgσѕ):

Hammer e naspa ma ca l-am jucat

| ∂яαgσѕ a răspuns:

Da exact 254 am gresi am pus 3 in loc de 5

| DeltaForce2000 a răspuns:

Sall incearca metin2 lunaris cresti foarte repede si da da si cu lup la inceput am impresia

| DeltaForce2000 a răspuns:

Vezi acolo ca am gresit vroiam sa scriu te da