| Endoo a întrebat:

Stie cineva cum se face un sv de minecraft?( Daca se poate o metoda care sa mearga pentru m-ai multe versiuni, daca nu e ok pentru 1.8) Va rog sa imi dati metode incercate de voi care functioneaza. Am incercat 6 metode si nici unua nu a mers. Am o banuiala ca este din cauza la hamachi. Daca ati avut probleme cu hamachi si ati rezolvat va rog sa imi lasati un comentariu cum ati facut.

2 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Trevuie sa ai un host bun si un gm bun astfel daca nu indeplinesti aceste criterii nu iti va iesii serverul.

| Endoo explică (pentru Edisor27):

M-ie imi apare la hamachi un semn cum iti da eroare ( adica un driunchi cu un semn de exclamare in mijloc) si cand dau pe el imi spune ca pot mari network-ul. Semnul imi apare dupa ce intra 2 persoane daca intra 1 nu are nimic.