| Criss_1252 a întrebat:

Știe cineva care este diferența între overwatch standard edition și deluxe edition?
Merita cumpărat cel deluxe edition?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Mereu daca la un joc scrie deluxe edition inseamna ca jocul are ceva in plus de ex la fifa 48 deluxe edition iti da cateva coinsure in plus 3 pack-uri si iti da voie 5 meciuri sa joci team of the week cu cei mai buni jucatori si la standard edtition e jocul normal fara acele chesti in plus asa e si la overwatch o sa iti dea cateva caractere, bani si alte chesti in plus fata de jocul normal!