| Daniel990113 a întrebat:

Salutare.Toti știm jocul CS:GO.Ei bine am o problema la armele m4 și usp, nu pot pune acel silent pe ele.Stiti că de pune pe click dreapta dar nu merge.Stiti cum pot modifica din setări și unde?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Pai in primul rand iti merge click dreapta? nu exista vreo setare anume, pur si simplu se activeaza de la click dreapta.

| Alexuţ02 a răspuns:

Du-te-n setari si vezi la Controls, sincer nu mai stiu cum se numeste. dar cauta dupa Right click pe acolo si modifica-l pe alta tasta