| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat un joc pe nume 18 Wheels of Steel Extreme Trucker. Am deschis cu daemon tools. Am dat pe Setup si am dat next pana la install. Cand dau install imi apare:

Could not create uninstall data folder.
C:\Program Files\18 Wheels Of Steel Extreme Trucker\Uninstall

Ce sa fac? Abia am asteptat sa se descarce sa il fac si nu mere. Ce sa fac? Dau Funda+vot!

1 răspuns:
| Swiftt a răspuns:

Mananciva cancerul de stomac sa va manance pe toti din TPU! Sugeti **** toti bagamias **** in mama voastra sa imi bag de TPU *** lu dumnezeu. Bagamias **** in mama voastra de gay. Doar gay sunt pe TPU-ul *** mele!