| stefanbreaza2011 a întrebat:

Am doua intrebari:
1:cine are un cont de metin2 ro cu itm+9 bani multi si sa fie lvl mare si magiile p?
2:am o problema cu parola de la yahoo cand incerc sa o recuperez imi cere nr de telefon pe care nu il mai am.
ajutati-ma va rog frumos!

4 răspunsuri:
| Noone210 a răspuns:

2.Eu stiu ca poti sa o recuperezi daca mai ai un email si ti-o trimite pe alt cont ( email de recuperare ) Dar nu sunt sigur daca e singura solutie.

| stefanbreaza2011 explică (pentru Noone210):

Eu nu mi-am pus email alternativ si la prima intrebare ai cont de metin2 ro?

| Noone210 a răspuns (pentru stefanbreaza2011):

Nu sorry.

| stefanbreaza2011 explică:

Dau funda celui care imi da cont de metin2 ro la a doua intrebare nu imi mai pasa de ea