| Bogdy4Boss a întrebat:

Salutare TPU, am incercat sa descarc tft pe telefon dar imi zice ca nu este compatibil cu dispozitivul meu dar nu inteleg de ce atata timp cat lol-ul, pubg-ul sau alte jocuri merg, care sunt de parere ca trebuie specificatii mai bune la telefon decat tft.
Stie cineva daca tft este mai pretentios la specificatii sau este o problema undeva?
Cel mai folositor si rapid raspuns primeste funda. big grin

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

N-ai spus ce telefon mobil ai si ce versiune de Android ruleaza pe el. Sunt importante aceste date, pentru a clarifica problemele de compatibilitate.