| cOFFee666 a întrebat:

Am o cerere la cei care joaca cs 1.6 de pe steam.
Va rog daca se poate sa imi lasati un link cu fisierele din cs-ul pe steam am auzit ca tragi mult mai bine pe cel steam si nu am incercat nici o data daca se poate va rog frumos mi-as fi cumparat si eu steam dar de 2-3 luni is singur p-acasa doar cu niste animale si cu 100 lei sa ma intretin pana peste 2 saptamani cand se intoarce taicamiu din Germania (ps mama de la 3 ani jumate nu mai am si bunica moarta.) nu cred ca va intereseaza povestea asta am deviat mult de la obiect dar chiar as vrea sa vad cum este un cs cu fisiere steam doar fisierele caci shortcutul il am in cs va rog mult de tot help me:'(

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Nu tragi mai bine de pe cs de pe Steam.
Doar lumea zice asa sa te faca sa cumperi CS.

| cOFFee666 explică (pentru misu2315):

Pai daca nu e nici o diferenta dc se cumpara si nu se downloadeaza?

2 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Pentru ca daca il downloadezi e practic piratat. Plus ca sunt servere care accepta doar steam.