| AndreiGod101 a întrebat:

Salutare TPU

Am o intrebare, cum fac sa imi fortez unele jocuri ( pe PC ) sa mearga in WINDOWED MODE? De exemplu : Am o problema la Monitor, si nu pot sa vad o parte, vreau sa ma joc fifa 07, dar nu am cum sa vad poarta adversarului, vreau un program sau o modalitate pentru al pune in windowed mode, am incercat cu Shortcut > Proprietati > Shortcut > Target > Si sa pun -window, Am Windows XP

2 răspunsuri:
| aLeXFotballClub a răspuns:

Cumpara originalul.100% are un bug cum am eu la fifa 14.Aceeasi problema ca la tine
Funda?

| AndreiGod101 explică (pentru aLeXFotballClub):

Am aflat frate, scrie inloc de -window, scrie -windowed, de exemplu : "D:/(nu mai stiu cum):/Fifa14.exe" -windowed

1. Faci un shortcut pe desktop
2. Dai click dreapta pe el
3. Intrii la proprietati
4. Si la Target, faci cum am zis mai sus, pui cu spatiu de ghilimele -windowed happy