| rjrj a întrebat:

Salutare TPU
Am o intrebare pentru voi:
Cine stie un server de metin fain(cand spun fain spun ce spun mai jos):
Serverul sa nu aibe rate exagerate de mari, sa nu aibe iteme modate sa fie NoN stop adica daca intelegeti sa cresti destul de bine dar sa faci mai greu rost de iteme.
Dupa cum vedeti mai sus as vrea un metin care nu are tot slabul cont tare, deci astept raspuns salutaree!

2 răspunsuri:
| lauthebest99 a răspuns:

Metin 2 timwinking nu e nici prea greu nici prea usor nu sunt iteme modate cresti destul de bine...baftawinking

| rjrj explică:

Pe metin 2 tim se creste cam greu il stiu...