| TonyStarkk a întrebat:

Salutare TPU,am o intrebare, vreau sa-mi instalez un windows de pe stick, bootez stickul cu programa novicorp wintoflash! dar cind fac restart si incerc sa instalez windowsul nu mi se porneste! dati-mi o alta pograma prin care as putea sa bootez stickul! mersi

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Atunci booteaza stick-ul cu : isoBurner! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ca sa porneasca instalarea de pe stick trebuie sa faci asa :
-bagi stick-ul in pc, apoi intri in bios iar undeva vei gasi Hddd-ul, cd-rom-ul si stick-ul tau, setezi ca stick-ul tau cu windows sa fie primul apoi restul nu conteaza! Dai restart si va porni instalarea, dar cand s-a incarcat tot de pe stick, la ultima repornire a pc-ului daca nu scoti rapid stick-ul atunci va reinstala din nou windows-ul la nesfarsit! Bafta!

| TonyStarkk explică (pentru lpavel):

Problema este ca nu-mi porneste stickul bootat din bios(

| lpavel a răspuns (pentru TonyStarkk):

Atunci booteaza stick-ul cu : isoBurner! Bafta!