| Sh3d0wPr0w a întrebat:

Salutare,TPU!
Am o mare problema, de curand am facut o instalare la GTA 5, am facut prima misiune,cea din North Yeanchton (ceva de genul) si am inchis jocul,am incercat sa intru in el din nou, dar a 2-a zi si imi apare mesajul:
(The Rockstar Games Service are unavaible.Please try again later or check the GTA Online Status page for maintenance and outpage notifications)
mai jos este un link,pe care l-am accesat,si acolo toate serverele,erau pe "UP" adica sunt functionale, dar eu nu reusesc sa intru in joc.Am jocul original, cumparat din magazin,varianta PC, cu 7 CD-uri...
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Trimite un e-mail la ei.