| Trandafir_Paul_1996 a întrebat:

Am o mare problema. De vreo 2 zile mor de nervi din cauza CS:GO-ului. Intru in joc in merge totul perfect si dupa mi se blocheaza dintr-o data. Sta asa vreo 20 sec-2 minute si dupa isi revine... dupa se blocheaza iar. Am facut tot ce scrie pe net. am incercat tot. Am reinstalat tot, drivere, windows, joc, tot la fel imi face. Nu stiu de la ce ar putea fi. De la net nu e ca am incercat si la altcineva in judet diferit si la fel imi face. Alta chestie e ca mi se blocheaza si mie si lu var-miu in acelasi timp. VA ROG MULT AJUTATI-MA. Dau funda!
Specificatii laptop:
Intel Core i7 4270HQ
nVidia GeForce GTX950M
RAM 8 GB
Windows 10

Răspuns Câştigător
| Ov3rh3at a răspuns:

Posibil de la steam sa fie problema, nu cred ca este de la sistem, e destul de bunicel big grin