| IulianFlorentin a întrebat:

Am o mare problema. Ma joc League of Legends si am uitat email-ul cu care m-am logat. Vreau sa schimb schimb parola dar imi trebuie email-ul, stie cineva vreo metoda cum sa recuperez email-ul sau vreun program? Am incercat sa intru pe site-ul oficial dar dupa ce dau pe schimbare parola, imi zice sa intru pe email ca sa introduc un cod. E cineva care tot imi intra pe cont si nu vreau sa-l pierd fiindca am bagat si ceva bani in el. Va rog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| EliteZone a răspuns:

Pai intra pe email și acolo ai un link si dai pe acel link si îți apare să pui parola noua

3 răspunsuri:
| Paul_Nagy_1990 a răspuns:

Nu mai este!

| EliteZone a răspuns:

Dai la informațiile contului de la LOL si vezi emailul

| IulianFlorentin explică (pentru EliteZone):

Man explica mai clar, unde sunt acele informații? La deschiderea lol-ului sau după ce mă conectez?