| Anonim13241 a întrebat:

Salutare TPU am o mica problema de un timp (aproximativ o saptamana) de fiecare data cand intru pe un joc ma joc 10 minute apoi mi se stinge calculatorul de exemplu intru pe CS:GO ma joc 10 min si mi se stinge am desfacut calculatorul si m-am uitat um pic prin el si cand am pus mana pe placa video ardea foarte tare oare de acolo este problema sau de la atceva daca se poate sa imi daiti un raspuns cat mai repede.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Ca sa nu te chinui mult pe partea fizica, verifica temperaturile prima data.O placa video in fullload nu se duce peste 70-75. Daca se duce peste acestea atunci curata bine coolerul de la procesor si placa video.

| alex10ro a răspuns:

Uita-te la cooler-ul de la procesor.S-ar putea sa nu fie fixat bine.

| Anonim13241 explică:

A si mai vreau sa mentionez ca nu am mai avut probleme de acest gen.