| Kulip a întrebat:

Salutare TPU am o problema am cumparat Counter-Strike Global Offensive in luna iunie 2014 prima oara imi mergea perfect in meci peste to cu rezoluti la LOW acum mi-am bagat windowsu (acelasi ) dar acum imi merge fff greu cand ma intlnesc cu inamici sau ceva mai colorat se blocheaza rau de tot

Cerintele pentru CS GO:Sistem De Operare: Windows XP/Vista/7
Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2.4 Ghz / AMD Phenom II X3 @ 2.4 GHz
RAM: 1 Gb
Spatiu Pe Disc: 7.6 Gb free
Video RAM: 256 Mb
Placa video: nVidia GeForce 7600 / ATI Radeon X1600
Placă de sunet: DirectX Compatible
Reţea: Broadband Internet Connection for Online Multiplayer
Direct X: 9.0c

Eu la PC am :
Ram: 4GB dd3
Placa video:Gigabyte Ge Force 210 1Gb ddr3 64bit
Procesor Dual Core 3. 0GHZ
Hardisk: 500GB
Daca stiti ce setari sa fc la CSGO lasati in Pm va rog sa pot juca si eu ca restul...

6 răspunsuri:
| Softwer a răspuns:

Ai instalat driver-ul de la placa video?

| VladyXR a răspuns:

Iti face lag, pentru ca au ramas fisiere de la joaca, dai Verify Game Cache si ai rezolvat!

| TechGuyTpu a răspuns (pentru VladyXR):

Nop,nu exista asa ceva, very game cache iti verifica fisierele sa vada caca iti lipseste unul.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru VladyXR):

Instaleaza toate driverele(cauta google IOBit Driver Booster)

| VladyXR a răspuns (pentru TechGuyTpu):

Crezi ca cacaturile de programe ajuta>?

| Kulip explică:

Vreua un raspuns concret nu sa va certati... ca asa nu rezol problema