| Bora_Cosmin_1998 a întrebat:

Am o problema cu steam si de cate ori intru in el zice ca face update si cu cat mai mult isi face uptade se scade cat s-a incarcat in update.Si nu ma lasa sa intru in el.

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Incearca sa il dezinstalezi din Control Panel (Panou de Control), apoi sa il descarci de pe internet, de pe site-ul steam. Funda?

| Bora_Cosmin_1998 explică (pentru YoChriss):

Am incercat si nu merge.

| YoChriss a răspuns (pentru Bora_Cosmin_1998):

Ia-ti un antivirus bu (recomand AVG), si inca doua programe (Ccleaner si Defraggler), si curata-ti pc-ul de fisierele care nu-ti mai trebuie.