| kitra97 a întrebat:

Am o problema in jocuri. Am foarte mare ping ziua. Noaptea nu prea sunt probleme dar ziua urca pingul si la 200+ in cs:go de exemplu. Nu stiu ce nu este in regula. Am intrat pe speedtest sa fac un test la net. Totul pare a fi ok parerea mea.
Internet am de la RDS
Acestea sunt rezultatele testului:
Ping- 6
Download- 82. 2mbps
Upload- 89, 5mbps
Si totusi am ping in jocuri. Ce ar putea fi? Va rog sa ma ajutati. Ofer fundă plus bere big grin

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Pare o problema la joc.

| Raresrrs99 a răspuns:

Pe timp de zi in general viteza este mai scazuta din cauza ca toata lumea este conectata, iar asta influenteaza viteza traficului... dar de aici si pana la un asemenea ping, ceva nu se leaga. Incearca sa vezi si in alt joc daca rezultatul este acelasi. In acelasi timp incearca atunci cand ai ping mare sa restartezi router ul din care pleaca internetul