| Ceawdear a întrebat:

SALUTARE TPU! Am o problema la Conter-Strike 1.6 acolo cand vreau sa dau la Find Servers imi intra intr-un server de dr va rog mult spuneti-mi cum sa fac cand dau acolo la find servers sa intru acolo unde imi da toate serverele va rog DAU FUNDA pentru cel care explica cel mai bine ASTEPT RASPUNS DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| elfwarrior a răspuns:

Intri in folderu cstrike/resource stergi GameMenu.Res si intri iar in counter-strike

| Ceawdear explică:

Mie imi scrie GameMenu.tga nu agsesc GameMenu.res

| EuStiuToT a răspuns:

Decat sa te chinui atat poti re instala cs-ul sau sa iti iei Carbon care nu face chesti de genul asta