| ChelaruRazvanIonut a întrebat:

Salutare TPU am si eu nevoie un pic de ajutor:
Am avut steam guard pe telefon intre timp am schimbat telefonul si am dezactivat pentru o zi steam guardul de pe telefonul vechi si l-am pus le noul telefon si acum nu pot sa fac nici un trade si a trecutaproape 3 saptamani de la schimbarea telefonului

Răspuns Câştigător
| MartyFTW a răspuns:

Ai putea sa mai astpeti inca o saptamana si daca nici atuncinu poti face trade trmitele pe https://help.steampowered.com si trimite.le un mesaj cu problema. Sper ca te.am ajutat!

| ChelaruRazvanIonut explică (pentru MartyFTW):

Multumesc am sa incerc daca o sa imi fie de folos am sa te raspatesc cu fundita happy

1 răspuns: