| BigJon a întrebat:

Am si eu o intrebare despre paypal.
Daca vand un telefon pe internet si vreau sa primesc pretul ei pe contul meu paypal, atunci ce date trebuie sa trimit cumparatorului?
Un singur cod de indentificare este de ajuns sau e necesar si numele si prenumele?
(Intreb pentru ca am mai patit odata ca am vandut un laptop, totul era in regula, cumparatorul a vrut sa primeasca laptopul in cel mai scurt timp...dar cand a aflat ca sunt ungur, intentionat nu a mai luat coletul de la curier...si vreau sa evit asemenea evenimente in viitor.)
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebuie pus numele si prenumele pe langa datele respective (codul de identificare) altfel banii nu ar ajunge la tine. Romanilor nu le prea cad bine ungurii dar nu toata lumea e rea indiferent de rasa sau natie, eu aveam instructor ungur eram cam nebun omul dus putin cu capul dar nici chiar asa rau. Mai incearca-ti norocul din nou si vezi daca reusesti sa vinzi telefonul. Daca ai cont bancar nu trebuie sa dai numele si prenumele ci numarul contului bancar sa faca livrarea baniilor.

| BigJon explică (pentru mgtow):

Mersi de ajutor, esti de treaba.

1 răspuns: