| ChelaruRazvanIonut a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare mi-am luat un joc pe steam dar nu l-am platiti cu cardul am folozit paysafe si mi-a mai ramas o suma mica de bani pe paysafe cum as putea sa folosesc acei bani pentru a-mi lua skinuri(oricum suma este sub 1 euro)

MULTUMESC ANTICIPAT,

Răspuns Câştigător
| SkyXQ a răspuns:

Simplu, folosesti din nou codul cand dai sa cumperi ce vrei (skinuri) si o sa iti apara suma de bani care ti-a mai ramas.

| ChelaruRazvanIonut explică (pentru SkyXQ):

Am incercat dar imi trebuie un steam wallet de 5 euro ca sa pot sa imi ia skinuri ca am incercat