| Baiathu a întrebat:

Salutare TPU am si eu o placa Nvidia Geforce 6150se nforce 430 de 512mb si un procesor AMD athlon LE-1640 de 2.71 ghz 2 gb ram credeti ca imi merge gta 4 pe low astept raspuns urgent dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexICAAlexel a răspuns:

Da,iti merge...si ca sa-l faci sa mearg muuuuult mai bine, intereseaza-te pe net de commandline! Funda?

4 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Daca ne nuam dupa cerintele de sistem minime de pe net ar trebui sa iti mearga.

| Baiathu explică:

Deci sa inteleg ca merge rau sau bine PE LOWWW toate date la minim absolut tot imi merge binisor macar?

| Baiathu explică:

Imi merge bine sau nu?

| AlexICAAlexel a răspuns (pentru Baiathu):

Cu totul pe low merge perfect!