| Masonul a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema cand vreau sa joc si eu assassin's creed brotherhood nu imi merge se deschide intr-un kenar si ramane asa si in task manager imi zice ca "not responding" si cand am jucat mai de mult jocul mergea thinking ce poate sa aiba? primul caremi zici are funda tongue

Răspuns Câştigător
| MaxyRazvy a răspuns:

Incearca sa l reinstalezi jocul, sau daca ai nev de crack cauta altul, sau e o problema de la place video, poate nu suporta acest joc

2 răspunsuri:
| Masonul explică:

Am rezolvat multumesc oricum big grin

| alexandrufoc a răspuns:

Ma ia-ti crakul si merge mie mi-a mers.