| BlaDe12345 a întrebat:

Am si eu o problema cu Fortnite de cateva zile si nu stiu de ce sau cum sa o rezolv. Cei de la suport nu raspund si nici pe forumuri nu se raspunde. Halal comunitate. In fine. Punctul de la tinta este transparent, nu alb. iar cand folosesc click dreapta pentru acuratete mai mare toata tinta devine transparenta si este greu de vazut. O sa va las un link cu poze ca sa intelegeti mai bine. Va rog raspundeti doar daca stiti, apreciez.
https://imgur.com/a/CPu7l8S

5 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Este de la ultimele updateuri, nu esti singurul care se plange de asta din cate vad.
Dar sincer...arata destul de vizibil din punctul meu de vedere, sunt jocuri care ofera doar un punct in mijlocul ecranului si ala abia vizibil pentru crosshair.
Oricum am cautat crosshair overlay si la fel nimeni nu stie nimic daca este OK sau daca primesti BAN.

Iar ce zici tu de 'comunitate' nu stiu in ce limba ai postat, presupun ca engleza poate sunt multi care au aceeasi problema sau sunt multe persoane care stiu de asta si nu au ce sa iti zica. Cei de la Epic nu o sa va raspunda niciodata fiindca... Epic...

| BlaDe12345 explică (pentru TrustMeIKnow):

Pai e destul de vizibil pentru ca l-am pus eu pe o suprafata intunecata, daca e pe ceva mai luminos de abia il vezi si e foarte enervant. Si unii au problema asta, unii nu si e foarte enervant ca nici eu nu o aveam dar recent m-am ales cu ea...

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru BlaDe12345):

Well...then it sucks, o sa mai caut cand am timp poate o sa te pot ajuta sad

| SantalPorcocale a răspuns:

Vezi prin setari, ar trebui sa fie undeva unde poti costumiza crosshairu'

| BlaDe12345 explică (pentru SantalPorcocale):

Nu merge sa iti schimbi crosshairul la fortnite sad