| Alcaelo a întrebat:

Am si eu o problema cu Minecraft-ul.
Cand merg in departare se vede textura urat...nu stiu cum sa explic.O sa pun mai jos o imagine in care o sa vedeti cum se vede.
Pana acum ceva timp nu se vedea asa.
IMAGINEA: http://postimg.org/image/yvnfcnj8b/

Care aveti vreo idee cum sa scap de asta nu ezitati sa raspundeti,

5 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Seteaza-ti grafica pe fast, iar daca tot arata asa, seteaza mai putine chunk-uri la distanta. Funda?

| Alcaelo explică (pentru YoChriss):

Tot asa arata ca inainte. Alta solutie nu mai sti?

| YoChriss a răspuns (pentru Alcaelo):

Incearca sa-l iei din alta parte sau sa schimbi rezolutia monitorului.

| valisasu a răspuns:

Actualizeaza-ti placa video scrie la start divece manager apoi gaseste numele placi video da-i pe acel plus da-i click, da-i driver, da-i update driver apoi pe al doilea sper ca te-am ajutata da-i reply daca te-am ajutat

| Alcaelo explică (pentru valisasu):

Am incercat si tot asa merge.