| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema cu un joc si anume Counter Strike Global Offensive. Deci intru in joc apoi cand intru pe un server se misca de parca ar fi lag desi nu e, ori ma scoate afara din joc si imi apare ceva de genul Has stop working. Am cerintele necesare pentru acest joc dar nu stiu de ce mai face asa. Cum pot sa rezolv problema?

1 răspuns:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Baga windowsu din nou. Ceva interfereaza cu jocul si este foarte greu sa iti dai seama.S-ar putea sa fie si de la net, se mai intampla in unele cazuri.