| Sh3d0wPr0w a întrebat:

Am si eu o problema cu updateul la GTA 5, deoarece mi-am reistalat Windowsul (WIN7 x64 bit) dupa care am facut Update la Windows 10 x64bit si am incercat sa imi instalez GTA 5 de pe CD-uri, originale.Se descarca putin din update dupa care pe ecran imi apare mesajul acesta :" Unableto connect to download server.Retrying..." cine a mai intampinat aceasta problema si ma poate ajuta cu un sfat?
poate fi de la windows deoarece jocul nu este compatibil decat pana la Windows 8.1 sau este ceva de la cei de la RockstarGames?

2 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

E ceva de la windows...Esti sigur ca merge internetul?

| Sh3d0wPr0w explică:

Merge,nu am probleme cu nimic.pana acum cu acelasi controller m-am jucat, chestia este ca pana nu apas pe un buton de la tastatura nu se remediaza problema.