| Sebastian102 a întrebat:

Am si o intrebare: Vreau sa intru online pe Minecraft dar nu stiu cum! Bine am intrat pe un server si imi zicea sa scriu " /register password "! Am scris si dupa imi zicea sa scriu " /login password "! Am scris si asta dar imi zicea parola gresita! Ce trebuie sa fac?

Cel care ma lamureste cel mai repede primeste funda!winking

1 răspuns:
| Moraru_Alex_2002 a răspuns:

Daca ai cont premium, cauta niste servere mai bune precum Hipixel, nu mai stiu ce server... (gasesti pe internet). Daca nu, atunci i-ti urez noroc la gasit servere non-premium si destui nervi sa gasesti un server care macar are ca-ti va moderatori pe el si un script calumea.Sau poate ti-ai uitat parola pe care ti-ai scris-o la /register =)))).In fine sper ca am fost de folos si uite un link la un hub de servere (de toate genurile)

https://www.gametracker.com/servers/