| paul55 a întrebat:

Am un canal pe youtube de gaming si nu am mai pe nimeni cu care sa filmez o serie de minecraft Co-op pe o mapa de survival si anume asta: http://www.minecraftmaps.com/survival-maps/crusoe/viewdo wnload

Eu am tradus cerintele si nu sunt chiar grele dar sunt foarte funny!

Eu as vrea inca 4 persoane cu care o sa mai filmam si alte serii.

La raspuns trebuie sa imi lasati skype-ul!

Al meu este Oprea Ionut!

2 răspunsuri:
| Angelos_Victor_1993 a răspuns:

Hey nu am skype dar daca vrei ma ofer eu ( joc minecraft de 3 ani si crede-am ma pricep -redstone constructii etc.-).

| paul55 explică (pentru Angelos_Victor_1993):

Te rog fa-ti un skype ca altfel nu putem vorbi