| FloriNNNNN a întrebat:

Am un cont steam "lucky4cs"! Mi-am reinstalat Steamul deoarece imi dadea o eroare La counter-strike, am Dezinstalat Cs-ul si Steam-ul din PC! Apoi cand vroiam sa ma loghez din nou pe Steam! Hopa... (STEAM GUARD)! Si nu mai stiu adresa pe care aveam Contul de Steam! Nu stiu ce sa fac!
Raspunsul care ma poate ajuta cu problema mea va avea FUNDITA! P. S : Nu vreau raspunsuri de gen Ce prost esti cum sa uiti adresa etc.! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bdn23 a răspuns:

Daca steamul e cumparat de la un player normal, ia legatura cu el si el iti mai trimite odata guardul pe e-mail. Daca e cumparat cu licenta nu stiu ce trebuie sa faci. Dar Fa si tu cateva topicuri pe forumul steamului, si vezi si tu ce zice. Sper sa rezolvi!

1 răspuns:
| FloriNNNNN explică:

Este cumparat dupa Site oficial """"cgames!, Mai astept pareri sau macar daca puteti sa aflati voi pe ce Id de mess e contul de steam,,,! nu stiu daca puteti dar incercatii va rog! cine reuseste sa imi dea un rasp corect Va avea Vot si Funda! (GARANTAT)