| worldlegendsgame a întrebat:

Salutare TPU, am un pc iar acesta ieri mergea perfect in jocuri (ca de obicei mergea) iar astazi merg toate jocurile maxim 1-10 fps ce pot face? (link sau de la ce este aceasta problema)

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Salut!
Nu ne-ai spus ce componente ai la PC ( procesor, placa video, memorie, etc. ).
Asigura-te ca ai ultima versiune recomandata a driverelor si ca nu exista un program care sa consume multe resurse in task Manager.

Cauzele pentru aceasta problema pot fi destul de numeroase, nu putem sa iti spunem exact care e cauza daca nu ne dai mai multe informatii.

| worldlegendsgame explică (pentru PainTech):

Am un i5-3570 3,4 ghz, 8GB ram si o placa video Nvidia GT 610 ( mai slabuta ) De la ce poate fii?

| PainTech a răspuns (pentru worldlegendsgame):

Ce jocuri ai incercat sa joci?

| worldlegendsgame explică (pentru PainTech):

Nu mai am nevoie, iti multumesc pentru ajutor. Era o chestie in Task Manager ce consuma si cate 20%-80%