| terrow a întrebat:

Salutare TPU, as dori o sugestie, un mic ajutor de ce imi apare asa la fiecare joc?

http://i1.minus.com/jbbGByOtXq9Kln.png

Răspuns Câştigător
| PamyLove a răspuns:

Si mie imi apare asa!straight face|| Si nu am gasit inca solutie de ce, calculatorul e foarte, foarte bun(4, 00GB RAM 1000GB memorie si placa nVidia) si mereu cand se incarca 3 sferturi din joc apare o eroare de-aia. Sper sa primesti raspuns, chiar si eu as avea nevoie de acel raspuns.

1 răspuns:
| terrow explică (pentru PamyLove):

Da, probabil e de la HDD ..cine stie foarte bine si imi poate da o sugestie dau FUNDA.