| MareleD a întrebat:

Salutare TPU as dori sa imi achizitionez un telefon foarte performant dar nu stiu ce telefon sa imi iau,as vrea unul Smart(inteligent) si as dori sa ma ajutati cu cateva propuneri de telefoane cat mai repede, dar sa se incadreze in bugetul de 800 de lei maxim.

Multumesc! 11

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai ar merge un Huawei vision, Vodafone smart 2, Samsung galaxy s advance, Motorola motolux, Sony xperia arc s sau xperia play, Samsung galaxy ace plus, LG l5 si cam atat stiute de mine.

| MareleD explică (pentru gamestoper1998):

Mi-am luat Huawei dar mersi oricum. happy

| gamestoper1998 a răspuns (pentru MareleD):

Este foarte bun are un unul de la scoala care tot vine cu el pe la noi prin clasa dar pare-mise ca are alt tip de Huawei care nu este descris de mine, dar ceea ce vreau sa zic este ca is telefoane foarte bine,, concepute'' daca ma intelegi asa happy