| Seby2661998 a întrebat:

As dori sa incep sa ma joc seria de jocuri Assassin's Creed! Dar mai intai as dori sa imi spuneti voi mai exact despre ce este vorba in joc ce scoupri are acest personaj din joc, ce vrea sa faca/sa reuseasca...ma rog,voi stiti mai bine, de aceea vreau sa imi spuneti, pentru ca fiind atatea serii din joc nu inteleg povestea!

1 răspuns:
| Chevyn a răspuns:

Poveste este urmatoarea printr-o masinarie din din anul care este personajul se conecteaza intr-un fel in capul lui si il duce in trecut. Si el joaca ce a facut unchisu acuma 200 de ani are ceva deaface cu stramosi etc. Iar tu vezi cum a murit sau cum a sfarsit. Depinde si ce Assasin cred joci cateodata este acelasi scop si sa-i vezi viata cateodata cauti unde a ascuns unchiul sau un pergament sau un fel de piatra.