| GabytzuGaming a întrebat:

Salutare TPU, as dori si eu sa stiu de ce as avea nevoie pentru a avea un canal youtube de succes. Precizez ca am un canal de youtube de 2 saptamani si este despre gaming. Am 15 videoclipuri si toate sunt HD. Jocurile sunt ultimele aparute. Dar vad ca nu imi cresc subscriberi deloc, decat daca il pun pe addmefast si altele. Link canal youtube : https://www.youtube.com/channel/UCqjNcmZtA5hNUOdlwFfqzDQ

Răspuns Câştigător
| CaziPloaie a răspuns:

Aduna 25-30 de videclipuri si dupa fa-ti publicitate la youtuberii mai mari sau roaga-i sa-ti faca o promovare.

1 răspuns: