| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, astazi am 2 intrebari legata de Steam si G2a.com.
Daca eu am un cont de Steam care nu are drepturile de a adauga prietenii, a face o recenzie la un joc, etc... si cumpar un joc de pe g2a.com prin Steam Gift pot sa il primesc?
Si a doua intrebare este : daca cumpar un joc mai scump de 5$ de pe g2a.com dupa ce il primesc (pe steam) o sa pot adauga prietenii, sa fac recenzii etc.?

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Da. Asa ar fi normal, pentru ca ai cumparat un produs steam.