| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am luat si eu jocul WWE 2K15 pe PC si am o mica problema. Eu il joc pe laptop insa am 2 placi video iar jocul o citeste pe aia mai slaba...Cum pot face sa o citeasca pe aia mai buna?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Placile video se ajuta intre ele si merg amandoaua odata! Daca ar merge numai cea slaba atunci jocul NU ti-ar mai merge! Chiar daca tie iti arata ca numai Intel HD merge, ea este ajutat si de cealalta placa video! Bafta!