| Tomy730 a întrebat:

Salutare TPU, cand intru pe serverul de Minecraft us.mineplex.com imi zice ceva de genul "you restarting to game to join" am restartat pc, netul, si jocul dar degeaba tot asa va rog funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cont premium?

| Tomy730 explică (pentru anonim_4396):

Nu,un prieten de-al meu se joaca si n-are cont premium, am vazut pe youtube un channel Lectura De La A La Z, si n-are premium si se joaca, nu cred ca este necesar contul premium.

| Tomy730 explică (pentru anonim_4396):

Nu,un prieten de-al meu se joaca si n-are cont premiumsi se joaca, nu cred ca este necesar contul premium, pe alte servere merge sa ma joc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tomy730):

Trebuie sa ai cont premium! Nu poti juca fara!

| Tomy730 explică (pentru anonim_4396):

De unde iau premium fara bani? Stau cu ei cam prost si na...

| Balan_Adi_2000 a răspuns (pentru Tomy730):

Salut. da iti trebuie cont premium pe care poti sa il iei de pe minecraft.net cu 20 euro. nici eu nu am vrut sai mi iau dar poti sa te joci pe mai multe servere si este mult mai bine organizat. despre canalul pe care l-ai vazut Lectura de la a la z sa stii ca andy are mai multe conturi si toate sunt premium.