| Yum a întrebat:

Caut si eu prieten/a autista. La pachet cu mine vine inca o saraca. Persoana autista ca doreste sa intre in comunitatea noastra de gorile trebuie sa joace lol/minecraft sau orice alt joc. De recomandat ar fi pana in 17 ani.

Răspuns Câştigător
| xeum a răspuns:

Hai ma ca vin eu, e vreo problema daca o iau si pe sora-mea? Are 20.

| Yum explică (pentru xeum):

Nu am nimic impotriva, dar esti sigur/-a? laughing) (btw, aici e discordul meu sulmoon#2285)

| Yum explică (pentru xeum):

Nu am nimic impotriva, dar esti sigur/-a? laughing) (btw, aici e discordul meu sulmoon#2285)

| xeum a răspuns (pentru Yum):

Hamatevo#9199 ai bot si nu ne lasa sa ti dam

| Yum explică (pentru xeum):

Atunci incearca pe Yume#6971

11 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Bună puiule, aici sunt

| Yum explică (pentru deeeaqq):

? Suna ciudat

| deeeaqq a răspuns (pentru Yum):

Of nu te mai gândi la prostii sad

| Yum explică (pentru deeeaqq):

Daca inca vrei sa stai cu doua autriste aici e discordul meu Yume#6971

| deeeaqq a răspuns (pentru Yum):

O să te caut mai târziu ok

| KillerMDFK a răspuns:

Sa:mp sau cs1. 6 merge? rolling on the floor

| Yum explică (pentru KillerMDFK):

Cam demodat dar merge happy (btw aici e discordul meu sulmoon#2285)